Televizyon:
Adını Kalbime Yazdım neden yayınlanmıyor? Adını Kalbime yazdım dizisi final mi yapacak?

Adını Kalbime Yazdım neden yayınlanmıyor? Adını Kalbime yazdım dizisi final mi yapacak? Hepsi ve daha fazlası haberimizde...

Show Tv.in Güney Doğu Anadolu Töre ve aşiret dizisi 2 haftadır ekranlara gelmiyor. 16.bölüm en son 23 Şubat Pazar akşamı ekranlara gelmişti.

17. Bölüm 2 Mart Pazar akşamı ekranlara gelmesi gerekirken, bir açıklama yapıldı, bir hafta yayını ara verildi diye.

9 Mart Pazar akşamı 17.bölümü beklerken, Show Tv. aynı saate Kolpaçino adlı sinema filmini koydu. Kanaldan herhangi bir açıklama gelmedi. Sadece dizinin yapımcısından şöyle bir açıklama geldi. ''Yayın kanalımızın akışta yapmış olduğu değişiklikten ötürü bu akşamki 17. Bölümümüz haftaya yayınlanacaktır. Tüm sevenlerimize duyururuz.'' denildi.

Adını Kalbime Yazdım dizisinin final yapacağını duyduk. Kanal 17.bölüm hazır olduğu halde niye yayınlamadı anlamış değilim. Bundan önce, Firuze, Benim için üzüleme gibi dizilerin ipini çekti. Bu sıralarda "Adını Kalbime Yazdım" final çekimleri yapıyormuş. Anlayacağınız Show Tv. dizi katliamına devam ediyor.

Nedense Show Tv bünyesinde yaşadığı sıkıntılar nedeniyle, elindeki dizileri birer birer, final yaptırmaktadır. Hak edişlerini alamayan yapımcılar da, daha fazla zarar etmemek için mecburen finale gitmektedir. Yapımcılar ve de dolayısıyla dizide oynayan oyuncular maddi manevi sıkıntıya düşmektedir.

TRT Belgesel 2 Ağustos 2014 Yayın Akışı...
Belgesel izlemeyi en çok sevenlerin adresi olarak karşımıza TRT Belgesel çıkarken, TRT Belgesel canlı olarak...

Haberi Oku