Televizyon:
Aramızda Kalsın 26. Bölüm Fragmanı İzle Aramızda Kalsın 26. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm İzle 27 Mart Star TV'de izle

 Star TV'nin sevilen dizisi Aramızda Kalsın yeni bölümüyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Aramızda Kalsın 26. Bölüm fragmanı izle. Aramızda Kalsın 26. Bölüm fragmanı yayınlandımı? Aramızda Kalsın 26. Bölüm fragmanı Star TV izle. Aramızda Kalsın 26. Bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren sitemize eklenecektir.

Aramızda Kalsın 25. Bölüm Özeti

Civan’ı yeni işinde Görkem'le birlikte yeni bir sürpriz daha beklemektedir. Civan ve Görkem konuştukça, Görkem'in Civan'la ilgili bir çok şey bildiği ortaya çıkar. Ancak Civan genç kadının bunları nereden bildiğini bir türlü çözememektedir.
 
Bu sırada Gülseren hanımın gelişiyle birlikte Bahattin’in onu genç bulmadığını düşünen Hüsne, kendini bakıma almaya karar verir. Ancak kocasına güzel görünmek için uyguladığı yöntemle bakım yerine evde yeni bir krize neden olur. 
 
Arife ve Mahir aşkının gizli tanığı kim?
 
Civan'ın yeni işe girdiğini bilmeyen Bahattin, Hüsne'nin peşine düşünce olanlar olur. Aynı sırada aşklarını gizli, saklı yaşadığını düşünen Arife ve Mahir'i meraklı bir çift göz görür. Genç aşıklar hesap verirken bu kez Mahir'le ilgili yeni bir sır açığa çıkar.

Recep İvedik 4 İzle Yorumları (Recep ivedik...
Recep ivedik 4, Şahan Gökbakar' ın başrollerini oynadığı ve Togan Gökbakar ın yönetmen olduğu recep...

Haberi Oku