Televizyon:
Arka Sokaklar 326. Bölüm fragmanı yayınlandı! Suat diziden ayrılıyor mu? Arka Sokaklar 326 fragmanı izle

Kanal D ekranlarının sevilen polisiye dizisi Arka Sokaklar bu hafta yine bomba gibi bir bölümle sizlerle olacak. Arka Sokaklar 326. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 326. Bölümde neler yaşanacak? Suat diziden ayrılıyor mu? Arka Sokaklar 326. Bölüm 19 Nisan izle. Arka Sokaklar son bölüm fragmanı izle. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı izle...

Arka Sokaklar 326. Bölüm özeti Yeni Bölüm 12 Nisan Cumartesi;

Suat'ı ve Hüsnü'yü yıkan haber

Yaptırdığı testler sonucunda kanser olduğunu öğrenen Suat da, haberi alan Hüsnü de yıkılıyor.
 
 
Suat, Yavuz’dan tahlil sonuçlarını almaya gider. Sonuçları aldıktan sonra kimseye bir şey söylemez ve erkenden yatar. Hüsnü, eve geldiğinde bu durumdan işkillenir. "Neyin var?" dese de, Suat "başım ağrıyor" diye geçiştirir. Yavuz, Suat’tan ekstra testler ister. Suat da Yavuz’dan, Hüsnü de dahil olmak üzere bu durumu evdeki kimseye söylememesini rica eder. Suat, test sonuçlarından hastalığını öğrenir. Kendisini odaya kapatır. Hüsnü durumdan gittikçe rahatsız olmaktadır. Hüsnü, sonunda soluğu Yavuz’un yanında alır ve Suat’ın kanser olduğunu öğrenir.
 
Rıza, Mümtaz, Mesut ve Arif Müdür, Mardin sonrası buluşurlar. Mümtaz, Mardin’de iyi iş çıkardıklarından bahseder. Mümtaz, buluşmalarının asıl sebebine gelir. Mesut’a bir dosya takdim eder. Dosyada Zilha’nın gerçek katili Sadık ile ilgili bilgiler vardır. Mesut’un yeni görevi Sadık’a ulaşıp onu yem olarak kullanarak Cevher’i ortaya çıkarmaktır.

HD FİLM İZLEMENİN RAHATLINI YAŞAYIN
Eskiden film izlemek için yalnızca sinemaya gitmek ve televizyon başında filmin başlamasını beklemek seçeneklerimiz...

Haberi Oku