Televizyon:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Aşkın Bedeli 107. Bölüm Fragmanı İzle Aşkın Bedeli Yeni Bölüm Fragmanı İzle 12 Şubat Star Tv İzle
Star Tv'nin günlük dizilerinden Aşkın Bedeli 107. Bölümle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Aşkın Bedeli 107. Bölüm Fragmanı izle. Aşkın Bedeli 107. Bölüm Fragmanı yayınlandımı? Aşkın Bedeli 107. Bölüm Fragmanı yayınlandığı andan itibaren sitemizde olacaktır. 

Aşkın Bedeli 107. Bölüm Özeti

Zeynep, bütün gerçekleri Tülay’a anlatır. Poyraz bu duruma sinirlense de yapacak bir şeyi yoktur. Tülay düşünmek içi süre ister. Bu arada Selen ve Alper, fotoğrafları eve yerleştirmenin inandırıcı olabilmesi için bir plan daha yapar. Alper’in Tülay’ı daha önceden tanıyor oluşu da bu planda işlerine yaramıştır. Alper ile Selen’in planı, Zeynep’i evden uzaklaştırarak, Poyraz’ın evde kalması ve fotoğrafları bulmasıdır. Alper, Tülay’ı şehir dışında terapiye ikna eder. Böylece Selen, Zeynep ve Uğur, Tülay ile şehir dışında terapideyken, Poyraz evde tek başına kalacaktır. Selen ve Alper sonunda amaçlarına ulaşacak gibi görünmektedir.

Uğur’u neşelenmek için Zeynep, Poyraz ile birlikte, Uğur’u onun çok seveceği bir yere götürür. Burada güzel vakit geçiren üçlü, tekrar eski günlere dönmüşlerdir. Poyraz ve Zeynep, bütün yaşadıklarının detaylı bir muhasebesini yaparak, bütün sorunların üstesinden gelme kararı alırlar. Poyraz ve Zeynep aşkı yeniden alevlenmiştir.

Cem ve Özge dükkânı temizlemiş dönerlerken, Cem’in Ender’e gerçekleri anlatması meselesini konuşmaya başlarlar. Bu sırada kendilerine yaklaşan Ender’i fark etmezler. Ender, Cem’in oğlu olduğu gerçeğini öğrenmek üzeredir.

Ferhat, Dicle ile büyük bir kavga ederek evden gitmesini ister. Dicle ise bir gün mutlaka kendisini affedeceğini ve o zamana kadar bekleyeceğini söyler. Gülsüm Ferhat’ı sakinleştirmeye çalışsa da, Ferhat sakinleşecek gibi görünmemektedir.

Dicle bütün yaşadıklarından sorumlu tuttuğu Betül’den intikam almak istemektedir. Betül’ün pavyon günlerinden kalma afişini alarak Mümtaz’ın yanına gelen Dicle, ona Betül’ün bütün geçmişin anlatmaya kararlıdır. Betül ise bunu engellemek ve evdeki yerini korumak için her şeyi göze almıştır.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
zeynep @NEZAKET 2 ay önce

meraba ben zeynep ben de seninle aynı fikirdeyim

Misafir Avatar
NEZAKET 2 ay önce

ben seleni alperi öldürmek i̇sti̇yorum

Misafir Avatar
mine 2 ay önce

dizi çok iğrenç oldu kardeşim varmı öyle bir şey adamın elinde iki tane kadın selen olmazsa selin hele o anne varya kızlarının ikisini birden poyrazın koynuna sokacak

Misafir Avatar
ela 2 ay önce

eğer o dizide olsaydım selenin saçını başını yollardım

Misafir Avatar
ela 2 ay önce

eğer o dizide olsaydım selenin saçını başını yollardım

Nilgün Balkaç ile Haber Ajanda izle Habertürk...
Yeni güne damga vuran gelişmeler, Ankara gündemi ve özel konuklar hafta içi her gün saat 09:00'da Nilgün...

Haberi Oku