Televizyon:
Aşkın Bedeli 130. Bölüm Fragmanı İzle Aşkın Bedeli 130. Bölüm 17 Mart Pazartesi Fragmanı İzle Star TV izle
Star Tv'nin sevilen dizilerinden Aşkın Bedeli 130. Bölümle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Aşkın Bedeli 130. Bölüm Fragmanı izle. Aşkın Bedeli 130. Bölüm Fragmanı yayınlandımı? Aşkın Bedeli 130. Bölüm özeti ve fragmanı medya365.com'da.

Aşkın Bedeli 130. Bölüm özeti

Poyraz; aklı Alper"le gittiğini düşündüğü Zeynep"te olsa da, şirket işlerine konsantre olmaya çalışmaktadır. Poyraz; Mümtaz"la birlikte şirketin önemli toplantılarından birini yaparken, hiç beklemediği bir kişiyle karşılaşır. Poyraz"ı güzel bir sürpriz beklemektedir.

Burmalı Asiye"nin kendini pazarladığını düşünen Zeynep, büyük bir üzüntü içindedir. Burmalı Asiye Zeynep"i aşağılamaya ve eziyet etmeye devam eder. Bu duruma daha fazla dayanamayan Zeynep intiharın eşiğine gelir. Zeynep yolun sonuna gelmiştir.

Ferhat ve Gülsüm"ün nişan hazırlıkları başlamıştır. Gülsüm, Ferhat"la nişanlanacağı için oldukça mutludur. Ferhat ise aklı Dicle"de, ne yapacağını şaşırmış, verdiği sözden geri dönememektedir. Bütün aile toplanır ve Ender, Tahsin"den Gülsüm"ü ister. Tam yüzüklerin takılacağı sırada eve gelen Dicle, gördüğü manzara karşısında büyük bir şok yaşayacaktır.

Kanal D yayın akışı 28 Temmuz 2014 pazartesi...
Kanal D ekranlarında 28 Temmuz 2014 pazartesi günü neler olduğunu medya365 olarak sizlere derledik. Bugün...

Haberi Oku