Televizyon:
Aşkın Bedeli 75.Bölüm Fragmanı Aşkın Bedeli'nin son bölümünde neler oluyor?

 Aşkın Bedeli 75.Bölüm özet ve fragmanı hazırlanıyor!

Aşkın Bedeli 74.Bölüm de neler olmuştu?

Zeynep’in bebeğinin babası kim?

Zeynep hamile olduğunu öğrendikten sonra kafası iyice karışmıştır ve ne yapacağını bulmaya çalışmaktadır. Alper ise Zeynep’e evlenme teklif ederek, Poyraz’ın boşluğunu doldurmak niyetindedir. Zeynep’in hamileliğini öğrenen Mümtaz, onun evde kalabilmesi için bir an önce evlenmesi gerektiğini söyler. Bunun üzerine Zeynep’le konuşmaya giden Gülten, Alper’in evlilik teklifini kabul etmesi için Zeynep’i ikna etmeye çalışır.
Poyraz Zeynep’in çocuğunun babası olabileceği kuşkusuna kapılmıştır. Zeynep ise Poyraz’a her şeyi anlatmak istese de hala şüpheleri vardır. Poyraz, Zeynep’e bebeğin babasının kim olduğunu sormaya karar verir. Zeynep ise Selen’in baskılarıyla uğraşmaktadır. 
Selen’le arasını düzeltmeye çalışan Taner ise, ona bir yemek hazırlayarak eve davet eder. Taner’den uzaklaşan Selen’in aklı ise Poyraz’dadır. Fakat Taner, Selen’i eski güzel günlerine dönmek için ikna etmeye çalışır. 
Ender Veda’ya büyük bir sürpriz hazırlamaktadır. Dicle ve Betül ise, Ender’i ve Cem’i karşı karşıya getirecek planlar yapmaktadırlar.

Ulan İstanbul Yaren Carlos Yanarım Düeti Dinle...
Ulan İstanbul 4.bölümüyle izleyicileri ekrana kitledi.Yaren ve Carlos'un müthim ' Yanarım' düeti ile izleyicileri...

Haberi Oku