Televizyon:
Bugünün Saraylısı 18. Bölümü izle tek parça izleyiniz ( Bugünün Saraylısı son bölüm kesintisiz izleyin )

ATV'nin sevilen dizisi Bugünün Saraylısı 18. Bölümü ile ekranlara gelecek. Bugünün Saraylısı 18. Bölüm izle. Bugünün Saraylısı 18. Bölüm ATV izle. 15 Mart ATV izle. Bugünün Saraylısı 18. Bölüm tek parça izle. Bugünün Saraylısı izle.

Canlı ATV Tıkla izle


Bugünün Saraylısı 18. bölüm özeti...

Ayşen, Savaş'ın bir ömürlük aşk teklifini kabul eder. Evlilik haberi hem Katipoğullarında hem de Atamanlarda itiraz seslerinin yükselmesine ve her iki ailenin de derinden sarsılmasına neden olacaktır. 

Savaş'ın Ayşen'i kaçırdığını düşünen Fatih artık Savaş'ın karşısında dimdik duracak gücü kendisinde bulur. İki dost, aşık oldukları kadın için karşı karşıya gelir, artık belki de geri dönülemeyecek bir yola girerler. Savaş ve Fatih'in sarsılmaz dostlukları çatırdamaya başlar. 

Ata Katipoğlu, sadece Ayşen ile değil ailesi ile de sorunlar yaşamaktadır. Kendisini sıkışmış hissetmekte olan Ata Bey, belki de ilk defa ne yapacağını bilememektedir. Ayşen ile Savaş her türlü itiraza rağmen evlilik kararından vazgeçmez ve hazırlıklara başlar. 

Neslihan ise günden güne alevlenen intikam hırsını ve kıskançlığını dizginlemeye çalışsa da bunu başaramayacaktır. 

Feride içinde bulunduğu çıkmaz ile son noktaya gelmiş, belki de Ata için hayatının en büyük acısını yaşatacak kararı vermiştir. Artık bebeğine rağmen canına kıymanın eşiğindedir.

Kızları ve Üftade ile yaşadığı çatışmalar nedeniyle yorulmuş olan Ata Katipoğlu için her gelen gün bir öncekini aratmaktadır. 

Canlı ATV Tıkla izle

Kesintisiz Fox TV izle Canlı TV yayın akışı...
Fox TV ekranlarında 30 Temmuz 2014 çarşamba günü neler olduğunu medya365 olarak sizlere derledik. Bugün...

Haberi Oku