Televizyon:
Deniz Yıldızı 997. Bölüm Fragmanı 3 Nisan Perşembe izle Deniz Yıldızı 997. Bölüm Özeti izle

Deniz Yıldızı 997. Bölüm Fragmanı 3 Nisan Perşembe izle Deniz Yıldızı 997. Bölüm Özeti izle Deniz Yıldızı 997. Bölüm Özeti 3 Nisan Perşembe izleDeniz Yıldızı 997. Bölüm Özeti 3 nisan çarşamba Gizem, gelişen Ayşe hikayesine dair, Engin’e göre gerekenden fazla bilgiye sahiptir. Bu durum gereğinden fazla göze batıp Engin’i rahatsız etmektedir. Engin, Gizem’in konuşmasını engellemek ve Be
a’yı susturmak için nasıl bir yol seçecektir? Melih sıkkın halde Esra’nın hamile ihtimaline kafa yormaktadır. Esra’nın hamile olma düşüncesine karşı nasıl bir plan yapmıştır?

3 nisan Deniz Yıldızı 997. Bölüm Fragmanı Bahri herkesin içinde İkbal’le evliliklerine dair planı açıklar. Bu plan tüm aileyi yeniden bir araya getirmek için ilaç niyetindedir ancak İkbal bu duruma nasıl bir tepki verecektir? Can, annesi ve dayısını uğurlamak hazırlıkları tamamlamıştır. Havaalanına gitmeden yapılan konuşmada Zerrin, Can’ın iyi görünmediğine dair serzeniş de bulunur. Can savunma psikolojisiyle yaptığı konuşmada annesinin ve dayısının için rahatlatabilecek midir?Deniz Yıldızı 997. Bölüm Özeti  hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Kesintisiz Fox TV izle Canlı TV yayın akışı...
Fox TV ekranlarında 30 Temmuz 2014 çarşamba günü neler olduğunu medya365 olarak sizlere derledik. Bugün...

Haberi Oku