Televizyon:
Dila Hanım 51 Bölüm fragmanı izle 3 Ocak Dila Hanım dizisi son fragmanı Dila Hanım'da neler oluyor? öğren

Dila Hanım 51 Bölüm fragmanı izle 3 Ocak Dila Hanım dizisi son fragmanı Dila Hanım'da neler oluyor? Dila Hanım son bölüm fragmanı izle. Dila Hanım 51. Bölümde yaşananlar. Dila Hanım full izle. Dila Hanım HD izle...

Rıza ve Dila hapishanede Serdar'ın söylediklerinin şokundadır. Dila ikinci kez sarsılır, Rıza'nın işi gittikçe zorlaşır.

Melike Dila'dan özür dilemek için çiftiliğe Dila'nın yanına gider ama Melike'yi bir sürpriz beklemektedir.Dila Rıza'dan ayrılmıştır ve çiftiği terk etmeye kararlıdır. Azer'in çiftlik çalışanlarıyla arası açılmıştır. Bu durum Azer'le Fatma'nın arasınıda açmaktadır. Fatma Azer'in eski Azer olmasını istemez .Çalışan köylüler Dila'nın gitmesini istemez.

Nihat Durak'ın yönettiği, başrollerinde Erkan Petekkaya ve Hatice Şendil'in rol aldığı Dila hanım yeni sezonun ilk bölümüyle ekrana gelecek. Heyecanın giderek yükseldiği diziye bu sezon Görkem Mertsöz, Billur Duru katıldı.

Arzu'nun santaj cd'si karşısında Dila ne yapacak?

Arzu 'nun santaj cd 'si Dila'nın eline ulaşır. Rıza ise her şeyden habersizdir. Bu durum Dila ile Rıza arasında soğuk rüzgârlar estirir.  Rıza 'nın kızı Melis Adana'da ki yeni yaşamına alışmak istemez ve Rıza'ya zor günler yaşatır. Kaçırılan Arzu öldürülecek midir?

Azer ile Sultan arasında ki sular durmak bilmez. Dila ve Canan'ın İstanbul'dan arkadaşı Suat Adana'ya gelir. Rıza bu durumda hoşlanmaz. Dila'yı zor günler beklemektedir. Canan ile Rıza'nın masum yalanı ne gibi gelişmelere sebep olacak? Dila ' nın annesinin ölümü ardında ki sır perdesi her geçen gün aralanmaktadır. Serdar 'ın hapishane'de yaşadığı şok ve intikam duygusu Rıza ' nın başına çok işler açacaktır.

Dila Hanım son bölüm ile ilgili tüm videolar, Dila hanım fragman, Show Tv Ekranlarının fenomen dizisi, Dila Hanım'da aksiyon ve heyecan dinmek bilmiyor. Dizinin hayranları yeni bölümü büyük sabırsızlıkla bekliyorlar. Dila Hanım canlı izle linkleri haberimizin detayında yer almaktadır. Dila Hanım yeni bölüm fragman izle. Dila Hanım full izle, Dila Hanım son bölüm izle, Show Tv Ekranlarının fenomen dizisi, Dila Hanım'da aksiyon ve heyecan dinmek bilmiyor.

FRAGMAN YAYINLANIR YAYINLANMAZ SİTEMİZDE YER ALACAKTIR. TAKİPTE KALINIZ...

Anahtar Kelimeler
Dila Hanım

Kesintisiz Fox TV izle Canlı TV yayın akışı...
Fox TV ekranlarında 30 Temmuz 2014 çarşamba günü neler olduğunu medya365 olarak sizlere derledik. Bugün...

Haberi Oku