Televizyon:
Dila Hanım 57. Bölüm Fragmanı İzle Dila Hanım 57. Bölümünde Neler Olacak Yeni Bölüm Özeti İzle Show Tv

 28 Şubat 2014 Cuma günü yayınlanacak olan Dila Hanım dizisinin 57. bölüm fragmanı ve özeti sayfamızda yerini almıştır. Dila Hanım 57. Bölüm Fragmanı İzle. Dila Hanım 57. Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir.

56. Bölüm Özeti

Rıza ve Dila hapishanede Serdar’ın söylediklerinin şokundadır. Dila ikinci kez sarsılır,Rıza’nın işi gittikçe zorlaşır. Melike Dila’dan özür dilemek için çiftiliğe Dila’nın yanına gider ama Melike’yi bir sürpriz beklemektedir.Dila Rıza’dan ayrılmıştır ve çiftiği terk etmeye kararlıdır.

Azer’in çiftlik çalışanlarıyla arası açılmıştır.Bu durum Azer’le Fatma’nın arasınıda açmaktadır. Fatma Azer’in eski Azer olmasını istemez .Çalışan köylüler Dila’nın gitmesini istemez. Arzu ‘nun santaj cd ‘si Dila’nın eline ulaşır. Rıza ise her şeyden habersizdir. Bu durum Dila ile Rıza arasında soğuk rüzgârlar estirir. 

Rıza ‘nın kızı Melis Adana’da ki yeni yaşamına alışmak istemez ve Rıza’ya zor günler yaşatır. Kaçırılan Arzu öldürülecek midir? Azer ile Sultan arasında ki sular durmak bilmez. Dila ve Canan’ın İstanbul’dan arkadaşı Suat Adana’ya gelir. Rıza bu durumda hoşlanmaz. Dila’yı zor günler beklemektedir.

Canan ile Rıza ‘ nın masum yalanı ne gibi gelişmelere sebep olacak? Dila ‘ nın annesinin ölümü ardında ki sır perdesi her geçen gün aralanmaktadır. Serdar ‘ın hapishane’de yaşadığı şok ve intikam duygusu Rıza ‘ nın başına çok işler açacaktır. 

Recep ivedik 4 sahnelerde. +35 dakika Recep ivedik...
Recep ivedik 4 +35 dakika bu sefer recep ivedik 4 izle serisini devam ettirecek. Recep ivedik 4 full izle yöntemlerinin...

Haberi Oku