Televizyon:
Güneşi Beklerken 20. Bölüm fragmanı yayınlandı Güneşi Beklerken 20. Bölüm fragmanı izle 17 Kasım Kanal D dizisi
Güneşi Beklerken 20. Bölüm fragmanı izle. Güneşi Beklerken Son Bölüm fragmanı İzle. Güneşi Beklerken 20. Bölüm fragmanı 17 kasım 2013 izle. Güneşi Beklerken 20. Bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

 Güneşi Beklerken 20.bölüm fragmanı Kanal D ekranlarında çıkmıştır. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi olan Güneşi beklerken son bölüm 'de yine heyecan ve adrenalin yaşanacak. Güneşi beklerken dizisi her hafta Pazar akşamlarının beklenen dizisidir
Güneşi beklerken 20. bölüm fagramı yayınlandı, güneşi beklersen 20. son bölüm fragamanı ne olacak. Güneşi beklerken son bölüm izle Güneşi beklerken 20.bölüm izle ekranlarda çıkmıştır. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi olan güneşi beklerken dizisi 20.bölüm ile 10 kasım 2013 günü ekranlarda olacaktır.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 20. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ...

.Güneşi beklerken son bölüm 'de bu hafta kerem çok büyük bir tehlike alına girecektir. Zeynep 'e yardımcı olmak isteyen kerem, aslında çok büyük bir tehlike içinde kaldığını bilmemektedir. Güneşi beklerken son bölüm 'de Sayer kolejinde büyük sevinç yaşanacaktır. Çünkü Okul takımı kerem sayesinde çok önemli bir maçı kazanmış olacaktır.

Sayer kolejinin en iyi oyuncularından olan kerem en büyük rakibi olan aksel 'de çok güzel bir ders verecektir.Fakat bu güzel sevinç çok fazla uzun sürmeyecek.

Yağmur, Kerem'e saldırıyor

Yağmur, beklenmedik bir şekilde Kerem'e saldırıyor. Ancak hedef araya girmek isteyen başka bir isim oluyor.

Kerem tarafından sırrı bütün okula yayılan Yağmur, elinde bıçakla bunun bedelini ödetmek için harekete geçer. Kerem'e saldıran Yağmur'un hedefi ile arasına beklenmedik bir kişi girer. Kerem çok üzgündür ve bunu nasıl telafi edeceğini bilemez. Zeynep ise Kerem'den iyice nefret etmeye başlar.

Cihan, Tülin'deki garipliği fark eder ve ne olduğunu sorar. Konuşmak için Sevim ise Cem'i çağırır. Ancak Cem'in elinde Sayerler'e karşı kozu vardır ve onu kullanmaktan çekinmez. Sevim, bunu Ahmet ile konuşmaya gider. Cem'in kontrolden çıktığını düşünen Ahmet, olaya el atmaya karar verir.

Sayer Koleji basketbol takımının önemli bir karşılaşması vardır. Ancak son olaylar nedeniyle Barış'ın oynaması riske girer. Cihan Hoca, Kerem'in oynamasını ister. Yağmur ise okulu bırakır bir daha dönmek istemez. Can ise Yağmur'dan vazgeçmeye niyetli değildir. Onu dönmesi için ikna etmeye çalışır.

Sevim Hanım ile yaptığı konuşmadan sonra Cem, kendini iyice kaybeder ve Tülin'i zorla eve çağırır. Ancak işler çığırından çıkar ve bir kaza yaşanır. Demet de moda evinden son çalışmaları göstermek üzere Cem'in evine gönderilir.

Halit Ergenç'e öyle bir teklif geldi! O parayla...
Muhteşem Yüzyıl'ın Kanuni'si Halit Ergenç'e yapımcılardan müthiş teklifler yağıyor.30'a yakın teklif...

Haberi Oku