Televizyon:
Her Sevda Bir 6. Bölüm Varmı Neden Yok Her Sevda Bir Veda 6. Bölümünde neler yaşanacak 10 mart Show Tv'de Yayınlanacak mı?
Show Tv'nin yeni dizisi Her Sevda Bir Veda yeni bölüm yayınlanacak mı? Show Tv'nin yeni dizisi Her Sevda Bir Veda pazartesi günü yeni bölüm varmı? Her Sevda Bir Veda dizisinin 6. bölüm fragmanının yayınlanmaması akıllara yeni bölümün olmayacağı konusunda soru işareti bıraktı?

Her Sevda Bir Veda 5. Bölüm Özeti


Yusuf sonunda her şeyi geride bırakıp aşkı kabullenir. Filiz’in ucu bucağı olmayan aşkı karşısında şaşkına dönen Yusuf yaşamı boyunca ilk defa mutlu olabileceğine inanmaya başlar. Ta ki Saime’nin başına gelenleri öğrenene kadar. İlk defa kendini düşünen ve yaşadığını hisseden Yusuf hayatında Filiz olduğu sürece başka bir şeyle ilgilenemediğini fark eder. Yusuf’un geri dönülmeyecek bir seçim yapması gerekiyor… Aşkının peşinden mi gidecek yoksa aşkı geride mi bırakacak?
Turgut ve Burhan arasındaki ipler geriliyor. Turgut Burhan’ın yanında durmaya daha fazla dayanamıyor ve planlarını hızlandırıyor. Burhan’ın açılmamak üzere kapattığı bir kapıyı bulan Turgut ne yapıp edip gerçeği öğrenmek için çabalıyor. Onunla birlikte olmak için tüm hayatını geride bırakmaya hazır olan Zuhal ise Turgut’un uzaklığı ile Hakan’la yakınlaşıyor. Hakan’ın bugüne kadar tanıdığı erkeklerden farklı olması Zuhal’i şaşırtıyor. Bir yandan Turgut bir yandan da Hakan arasında kalan Zuhal’in hangisini seçeceği ise merak konusu…
İstanbul’a geçmişini aramaya gelen Selma’nın yolu Ahu ile kesişiyor. Selma Ahu’yu hatırlamıyor ancak Selma’nın gelmesi Ahu’nun her şeyi kaybetmesine neden olabilir…
Olanlar karşısında Filiz’den giderek uzaklaşan ve aşkın kendisi için olmadığını düşünen Yusuf ne yapacağını bilemez halde… Nereye gideceğini, ne yapacağını bilmiyor. Tüm zorluklara rağmen büyüyen aşk Yusuf yüzünden mi bitecek?
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Karlos Yaren 11. Bölüm Yeni Düeti Dinle (...
Ulan İstanbul’un sevilen karakterleri Karlos ile Yaren 11. Bölüm de muhteşem yeni bir düet ile birlikte...

Haberi Oku