Televizyon:
İki Dünya Arasında 341.Bölüm Fragmanı izle 6 Ocak Pazartesi Stv İki Dünya Arasında 341.Bölüm Son bölümü izle

İki Dünya Arasında 341. Bölüm Fragmanı 6 Ocak

Samanyolu Tv'nin büyük beğeni ile izlenen fenomen dizisi iki dünya arasında yeni bölümü 6 Ocak Pazartesi akşamı Samanyolu Tv'de sizlerle olacak.. Fenomen dizinin son bölümünü kaçıranlar, Küre Tv ve Sayfamızdan tek parça olarak izleyebilirler.

Dizi hayatlarını, 'yaşatmak için yaşa' felsefesi üzerine kurmuş iki idealist arkadaşın hikâyesi üzerine kurulmuştur. Öğretmen Selim ve İmam Ahmet bu duygularla dolu iki gençtir.

Ahmet imam olup hizmetine doğup büyüdüğü mahallede devam ederken, Selim ise öğretmen olup ideallerinin peşinden Suriye'ye gitmiştir.

Hikâyemiz Selim'in ülkesine geri dönüp hizmetine burada devam etme kararıyla başlayacaktır. Böylece yıllardır mahallelinin ona yakıştırdığı bir kız olan Aslı'yı da yakından tanıma fırsatı bulacaktır.

Ancak şartlar beklenmedik bir şekilde gelişir ve öğrencisi Ali'yle, onun annesi Sahra'yı kurtarabilmek için beraberinde Türkiye'ye getirir.. Ne var ki bunu yapabilmek için Sahra'yla formaliteden bir evlilik yapması gerekmektedir.

Bir yandan manevi dağılmışlığın yaşandığı, bir yandan üzerinde imar planlarının yapıldığı mahallesine döndüğünde işinin yurt dışındakinden de zor olduğunu görür.

Bu konuda en büyük yardımcısı ise, İmam Ahmet'tir. Ahmet zaten mahallede denge kurma görevini üstlenen, herkesin yardımına koşan ve sevilen bir karakterdir. 

Selim’in gelmesiyle elinin kuvvetlenmesiyle mutlu olur. Bilgi ve tecrübelerini harmanlayan iki arkadaş,insan kazanmak/topluma kazandırmak’ adına ellerinden geleni yapacaklardır.Selim kendisiyle evlenilmesi beklenen Aslı’yla evlenme noktasında çok da aceleci davranamayacaktır. Hem Suriye'den gelirken formalite bir evlilikle beraberinde getirdiği Sahra ve oğlu Ali, hem de Aslı'yı yakından tanıma arzusu onu engelleyecektir.

Selim'in hizmeti yönü ne kadar kusursuzsa, özel hayatı da o kadar ikilemler üzerine kuruludur. Sahra'nın kendisine beslemeye başladığı duyguların zamanla Selim'deki yansıması, 

Aslı'nın gerçek yüzünü ortaya çıkartması, okulda ise açığını yakalamaya çalışan bir müdürle mücadele etmek zorundadır.

İki Dünya Arasında Dizisi Son Bölüm Tek ParçaKüre TV HD izle, İki Dünya Arasında dizisi 6 Ocak Pazartesi akşamı Samanyolu tv' Ekranlarında Seyircisi ile yeniden buluşacak. 

İki Dünya Arasında 341. bölüm yayınlandığında Tek Parça olarak sayfamıza eklenecektir. 

İki Dünya Arasında 341. Bölüm Fragmanı 6 Ocak İki Dünya Arasında 341. Bölüm Fragmanı, İki Dünya Arasında 341. Bölüm özeti

İki Dünya Arasında 341. Bölüm yorum ve tüyoları, İki Dünya Arasında Fragmanı 6 Ocak  

İki Dünya Arasında 341. Bölüm 6 Ocak

İki Dünya Arasında 341.Bölüm Fragmanı izle - 6 Ocak Pazartesi Stv İki Dünya Arasında 341.Bölüm Son bölüm izle

Anahtar Kelimeler

Kesintisiz Fox TV izle Canlı TV yayın akışı...
Fox TV ekranlarında 30 Temmuz 2014 çarşamba günü neler olduğunu medya365 olarak sizlere derledik. Bugün...

Haberi Oku