Televizyon:
Karadayı 39. bölüm 2.fragmanı çıktı yeni bölüm fragmanı izle 23 Eylül pazartesi günü

 Geçen Hafta yeni  sezona giriş yapan Atv 'nin sevilen dizisi Karadayı'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Karadayı tüm hızıyla devam ediyor. Karadayı 39. bölüm fragmanı izle. Karadayı 39. bölümde neler olacak? Bir önceki bölümde Necdet'in 'Bir gün içinde çok sevdiğin biri ölecek' tehdidi Mahir Kara'yı çıkmaza sokmuştu. Hakime hanım Feride, Karadayı'ya yardım etmişti.
Necdet'in söylediklerinden sonra çılgına dönen Mahir Kara, sevdiği insanları koruyabilmek için yeni çözümler üretmeye çalışacak. Artık Mahir Kara'nın annesini, babasını, kardeşlerini, sevdiği kadın Feride'yi ve çitlembik Bahar'ı dahi korumak için hapisten kaçmıştı. Parmaklıklar arasında olan Mahir'in sevdiklerini korumaya çalışmıştı.

Karadayı 39. Bölüm Özeti

Necdet'in cezaevinden çıkması ile ortalık iyice karışıyor. Savcı Turgut ile Necdet'in planları Mahir Kara'yı deliye çeviriyor. Mahir'in babası
Nafiz'in yemeğine ilaç konuluyor. Nafiz ölecek mi? Orhan, Ablasının şikayet edilmesi ile tutuklanıyor. Yasin'in yanı başından ayrılmayan Songül ise takibe alınıp yakalanıyor. Karadayı Mahir Kara'nın tüm kolları Necdet ve Turgut'un hefi içerisinde. Mahir çaresiz durumda.
 Karadayının merakla beklenen yeni bölümü 23 eylül pazartesi günü Atv ekranlarında olacak. İşte 39.bölüm fragmanı izle
Anahtar Kelimeler
KaradayıATV39. Bölüm

TJK TV canlı izle 25 Temmuz Tay TV izle Elazığ...
TJK TV izle. 25 TEmmuz TJK Tay TV izle. Elazığ ve İstanbul Hipodromu canlı izle. Medya365 TJK TV izle. At...

Haberi Oku