Televizyon:
Karadayı 56. Bölüm Fragmanı izle 27 Ocak ATV Karadayı 56. Bölüm Son Bölüm izle

Karadayı 56. Bölüm Fragmanı, Karadayı 56. Bölüm kısa özeti, Karadayı 56. Bölüm yorum ve tüyoları, Karadayı 56. Bölümde Neler Olacak?, Karadayı 56. Bölümde Neler Özeti Karadayı 56. Bölüm Fragmanı özetiKaradayı 51. Bölüm Özeti Mahir en büyük düşmanı Turgut'la karşı karşıyadır sonunda. Bütün acılarının hesabını sorup, her türlü cezayı verebilecek haldedir. Yaşadığı büyük kayıplara rağmen, canını ellerinde tuttuğu Turgut'u öldürmeyi kendine yediremez ancak silahın ateş almasına da mani olamaz.Nazif, Feride'nin karşısındadır. Herkes Feride'nin iki dudağının arasından çıkacak kararı beklemektedir. Karar sadece Kara ailesinin değil, Feride ve sevdiği Mahir'in de hayatını etkileyecektir. Bu ağır yükü taşımaktan yorulan Feride kararını açıklar...Mahir çok kere ölmesini dilediği Turgut'un yaşaması için mücadele etmektedir bu sefer. Çünkü onun cezasını çekmesini istemektedir. Oysa Mahir'in bilmediği, Turgut'un ölürken bile Mahir'i de yanında sürüklemeye çalıştığıdır...Karadayı 52.Bölüm Özeti;Mahir ve Feride beklemedikleri bir durumla karşı karşıyadırlar. Ya Yasin'in dediğini yaparak kaçacaktır Mahir ya da Feride'yi dinleyip teslim olacaktır. Mahir her ne yaparsa yapsın başının ciddi dertte olduğunun farkındadır. Her şeye rağmen kendinden bekleneni yapar ve suçsuz olduğunu ifade ederek adalete teslim olur. 

Feride sevdiği adamı kurtarmak için canla başla uğraşırken, Sinan da boş durmaz. Feride'nin ailesinin desteğini de arkasına alarak nişanlısı için hayır demesine imkan bırakmadığı bir sürpriz hazırlamaktadır. 

Kara ailesi Nazif'in özgürlüğünün tadını çıkaramadan Mahir'in tutuklanmasıyla yıkılır. Bu sefer Nazif oğlunun suçsuzluğunu ispat etmek için mücadeleye başlar. Hem aileyi bir araya getirmek için hem de Mahir'i kurtarabilmek için kesinlikle Orhan'ı bulmalıdır. Oysa Orhan dönülmez bir yola girer ve Nilay'ı alıp kaçar. Bunu duyan Yılan sadece Orhan'ın değil, Nazif ve Mahir'in de başını yakacaktır.Karadayı dizisinin 56. bölüm fragmanını izle. Karadayı 56. bölümü 27 Ocak 2014 Pazartesi günü ATV'de yayınlanacak. Karadayı yeni bölüm özeti sesli hd fragman.Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel, Çetin Tekindor ve Melike İpek Yalova'nın oynadığı, ATV'de yayınlanan Karadayı dizisinin yeni ve son bölüm fragmanını buradan takip edebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler

Kocamın Ailesi Miray - Seray Kaya Kim?
Miray Kocamın Ailesi Fox Tv de yeni başlayan Kocamın Ailesi dizisi, sıcak bir aile dizisi olma yolunda. Miray...

Haberi Oku