Televizyon:
Karadayı 68. Bölüm Fragmanı izle 21 Nisan Atv Karadayı 68. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

 Atv'nin sevilen dizisi Karadayı 68. Bölümüyle ekranlara geliyor. Karadayı 68. Bölüm fragmanı yayınlandımı? Karadayı 68. Bölüm fragmanı izle. Karadayı 68. Bölüm fragmanı seyret 21 Nisan pazartesi. Karadayı 68. bölüm izle. Karadayı 68. Bölüm fragmanını medya365.com adresinden izleyebilirsiniz.

Karadayı 67. Bölüm Özeti

 Nazif Kara'nın masumiyetini ispatlamak için canını ortaya koyan Mahir, Karadayı yeni bölümde babasına, ailesine sevdasına verdiği sözü tutmuş, geç de olsa adaletin yerine gelmesini sağlamıştır. Sırtından aldığı yara zerre kadar umurunda olmayan Mahir'in artık tek düşüncesi müjdeli haberi babasına ulaştırabilmektedir. Karadayı 67. bölümde aylardır hasretle umutla beklediği bu anı babasının gözlerinin içine bakarak yaşamak istemektedir. Mahir için endişelenen Feride ona engel olamaz ve Karadayı yeni bölümde birlikte hapishaneye giderler. Nazif Kara Karadayı 67. bölümde güzel haberi oğlu ve Feride'den alır. Özgürlüğüne kavuşacak olan Nazif Kara'nın mutluluğunun tamamlanması için Feride ve Mahir'in de kavuşması gerekmektedir. İlk adım atılacak ve Karadayı yeni bölümde Feride babasından istenecektir. Vuslata erme sırası Mahir ve Feride'ye gelmiştir. 

Babasının kurtulduğu haberini alan Orhan hapiste tebrikleri kabul eder. Orhan'ın Seyis'le işbirliğinden habersiz olan Yılan Berdan Karadayı 67. bölümde Orhan'ı ziyarete gider. Birkaç hafta sonra özgürlüğüne kavuşur kavuşmaz onu öldüreceğini söyler. Karadayı 67. bölümde Orhan restini görür. Yılan ve Orhan arasındaki kan davası büyümektedir. Necdet'i kaybetmek istemeyen Ayten içini kemiren şüpheye rağmen olayı büyütmeme kararı alır. Necdet'ten özür diler ve barışırlar. Karadayı yeni bölümde yuvasına sahip çıkmayı seçen Ayten'i günün sonunda bambaşka bir sürpriz beklemektedir. Karadayı 67. bölümde Mehmet Saim Turgut'un yerine geçmesi için Necdet'i seçmiştir. Her ikisi de bu ortaklıktan memnundur. Yakın zamanda yapılacak büyük bir silah sevkiyatı için anlaşmaya varırlar. Ama Karadayı yeni bölümde bu sevkiyatı bekleyen başka biri daha vardır. 

Kesintisiz Fox TV izle Canlı TV yayın akışı...
Fox TV ekranlarında 30 Temmuz 2014 çarşamba günü neler olduğunu medya365 olarak sizlere derledik. Bugün...

Haberi Oku