Televizyon:
Kurtlar Vadisi Pusu 206. Bölüm Fragmanı izle Polat Cahit'i vuruyormu 28 Kasım 206. Bölüm Atv izle

Türkiye'nin en çok izlenen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 206. Bölümüyle ekranlara geliyor. Kurtlar Vadisi Pusu 206. Bölüm Fragmanı izle. Kurtlar Vadisi Pusu 206. Bölüm Fragmanı yayınlandımı? Kurtlar Vadisi Pusu 206. Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir.

 Atv ekranlarının vazgeçilmez dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 206. bölümü ile kaldığı yerden devam ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu 206. bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi pusu yeni bölüm ile 28 Kasım Perşembe akşamı 206. bölümü ile ekran karşısında.

Polat Alemdar'ı karşısında gören Abdülhey ne yapacak? Polat, Abdülhey'i ikna edebilecek mi?

Tapınakçılar olarak bilinen grubun olası eylemlerine karşı İhtiyarlar Meclisi'ni ve ekibini uyaran Polat'ın, Armegeddon timiyle ilgili planı ne olacak? 

Türkiye'nin başına yeni bir bela sarmayı hedefleyen Kane, nasıl bir eylem planı içine girdi? Peki Cahit, Kane'nin bu hain planları içerisinde yer alacak mı? Cahit, eski dostlarına ihanet edecek mi?

Suçunu başsavcıya itiraf eden Leyla, nasıl bir tepkiyle karşılaşacak? Başsavcı konuyla ilgili soruşturmayı başlatacak mı?

Babasının hayaliyle avunan Elif, Ömer babadan ne isteyecek? Nazife Anne ve Ömer Baba'nın bu çaresizliğine Abdülhey bir umut olacak mı? Poyraz'ı yakalayan Kara, intikamını nasıl alacak? Bu, Poyraz'ın sonu mu olacak? 

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 28 Kasım Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 206. bölümünde olacak.

Kesintisiz Fox TV izle Canlı TV yayın akışı...
Fox TV ekranlarında 30 Temmuz 2014 çarşamba günü neler olduğunu medya365 olarak sizlere derledik. Bugün...

Haberi Oku