Televizyon:
Medcezir 23. Bölüm Fragman İzle Medcezir 23. Bölümde Neler Yaşanacak Yeni Bölüm Fragmanı İzle 21 Şubat

 Star TV'nin sevilen dizisi Medcezir Yeni Bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Medcezir 23. Bölüm fragmanı izle. Medcezir 23. Bölüm fragmanı seyret. Medcezir 23. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Medcezir 23. Bölüm fragmanı sitemize eklenniştir.

23. Bölüm Özeti

Haftalar öncesinden planan Uludağ gezisi,  sonunda, birçok engel aşılarak gerçeğe dönüşür. Yaman, Mira, Mert, Eylül ve Beren keyifli bir yolculuğun ardından otele geldiklerinde, kendilerini bekleyen ilk krizle baş başa kalır. Eylül’ün kriz yönetimi ve çözüm önerisi tatilin bütün rengini değiştirir. Orkun ve Hale’nin de dağda olmaları, her türlü girişime rağmen, keyifleri kaçırmaz. 
Öte yandan, Selim’in yaşadığı iç hesaplaşmayı farklı yorumlayan Ender, şüphelerine tamamen teslim olur. Selim ile Reyhan Arsen arasındaki bağlantıyı çözmek isterken, kendisini içinden çıkılmaz bir duruma sürükler. 
Selim ise Asım Şekip Kaya’dan intikamını almak için araştırmalarına devam eder. Bu araştırmalar Selim’i yıllarca saklanan bir sırra doğru sürükler...Yaman ve Mira birlikte geçirdikleri ilk tatillerinde ayrı geçen zamanlarının acısını çıkarırlar. Eylül ve Mert ise ilişkilerinde yeni bir başlangıç yaparlar... Mutlu ve eğlenceli geçen tatilin, gidişi olduğu gibi bir de dönüşü vardır.

Şeref Meselesi dizisi ilk görüntüleri Kerem...
Türkiye onu Kanal D fenomen dizisi Güneşi Beklerken'de tanıdı ve çok sevdi. Güneşi Beklerken'in bitmesi...

Haberi Oku