Televizyon:
Merhamet 45. Bölüm Yayınlanacak mı Merhamet 45. Bölüm Fragmanı Çıktı mı 19 Mart Merhamet Yeni Bölümü Fragmanı İzle
 Kanal D dizilerinden Merhamet 45. Bölümüyle 19 Mart'ta ekranlardaki yerini alacak. Merhamet 45. Bölüm fragmanı izle. Merhamet 45. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Merhamet 45. Bölüm fragmanı seyret. Merhamet 45. Bölüm fragmanını medya365.com adresinden izleyebilirsiniz.

Merhamet 44. Bölüm Özeti

Deniz’le Sermet, Narin’in doğumuna çok az bir süre kala aylarca süren dünya turunu tamamlayıp, doğumda yanlarında olmak için dönerler.
 
Narin’in doğum sancıları tutmuş, panik yapan Fırat’ın ise eli ayağına dolanmıştır. Hayatı boyunca arkadaşının elini bırakmamış olan Deniz, Narin’i doğum yaparken de yalnız bırakmaz. Gelen ikiz bebekler iki aileyi de sevince boğarken, Şadiye, Can’ın yurtdışındaki sergisinde yanında olması için bir davet alır.
 
Irmak’ın Cenk ile ilişkisi ciddileşmeye başlamış ve Cenk,  Irmak’a karşı dürüst olmaya karar vermiştir. Gerçekleri öğrenen Irmak’ın bu olaya vereceği tepki Sermet’i nasıl etkileyecektir?
 
Deniz’in aldığı bir haber Sermet’i sevinçten havalara uçurur. Bu mutlu haberi paylaşmak amacıyla Narin ve Fırat’ı yemeğe davet ederler.

Kim Milyoner Olmak İster'in bu haftaki sunucusu...
Atv ekranlarının milyonları ekran başına toplayan yarışması Kim Milyoner Olmak İster, Kenan Işık'ın...

Haberi Oku