Televizyon:
Saklı Kalan Dizisi Yayın Tarihi ne zaman Belli Oldu?

Saklı Kalan Dizisi Yayın Tarihi ne zaman Belli Oldu?İlk bölümü yayınlandıktan sonra uzun süre yayınlanmayan Saklı Kalan dizisinin yeni bölümü 16 Mart Pazar günü saat 20.00'de Show TV ekranlarında.Saklı Kalan dizisinde tek yumurta ikizleri canlandıracak olan Melis Birkan, "Saklı Kalan dizisi, farklı isimler altında uzun zamandır üzerinde çalışılan bir proje. İnce dokunup sık elenmiş bir iş. Doğru zamanda yayınlanması için beklenmiş. 2.5 ay önce teklif geldi. Yönetmen ve yapımcıyla görüşmeye gittiğimde çok sıcak bir ortam oluştu. O yüzden benim için bu diziye “evet” demek çok da zor olmadı. Ayrıca rolü öğrendiğimde “Bu rolü kesinlikle kaçırmamalıyım. Çünkü ikiz kardeşleri canlandırıyorum. İkizlerin adı; Defne ve Gülce. Birbirine zıt iki karakter. Kardeşlerden birinin yapmış olduğu bir seçim, diğerini de etkiliyor ve ortaya bir olay örgüsü çıkıyor. Keyifli bir rol" dedi.Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Saklı Kalan dizisine yabancı güzel. Macar model ve oyuncu Boglarka Csösz, dizide Özgür Çevik'in sevgilisini canlandıracak.Başrollerini Melis Birkan, Muhammet Uzuner ve Meral Çetinkaya’nın paylaştığı “Saklı Kalan” dizisi, çok yakında Show TV’de başlıyor. Küçük bir zaafın, köklü ve zengin bir ailenin bütün hayatını sonsuza kadar nasıl değiştirdiğinin hikâyesinin anlatıldığı diziyi, Mehmet Ada Öztekin yönetiyor.

Muhammet Uzuner, Melis Birkan, Meral Çetinkaya, Burak Sergen, Özgür Çevik, Burak Sağyaşar, Neslihan Yeldan, Ceyda Olguner, Boglarka Csösz, Esra Ruşan’ın başrollerini paylaştığı dizinin senaryosunu, Funda Alp kaleme alırken, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin üstleniyor. “Saklı Kalan” dizisinin yapımcılığını ise Kemal Kurçer yapıyor. “Saklı Kalan” çok yakında Show TV’de...Dizinin konusu:Saklı Kalan Açığa Çıkarsa Artık Geri Dönemezsin.

Cevher Holding, ülkenin en büyük maden şirketlerindendir. Ailenin iki oğlundan küçük olanı Murat Cevher de bu holdingin patronudur… Annesi Sitare Hanım, eşi ve kızıyla sakin bir hayat yaşayan Murat Cevher, bir gün tesadüf eseri genç bir kadınla tanışır ve hayatı tamamen değişir… Bu genç kadına âşık olmasıyla, aslında bugüne kadar yaşadığı hayatın mutluluktan uzak olduğunu anlayacak olan Murat Cevher, aşkının bedelini çok ağır ödeyeceğini henüz bilmemektedir... Bir intihar, bir cinayet ve imkânsız bir aşk, tüm aile fertlerinin hayatını sonsuza dek değiştirecektir.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Film izle Düğün Dernek Full HD Tek Parça...
2014 Yılının en çok izlenilen ve gişe rekorları kıran filmlerinden biri olan Düğün Dernek Full HD izlemeniz...

Haberi Oku