Televizyon:
Vicdan 8.Bölüm fragmanı izle 22 Ocak 2014 Çarşamba Vicdan 8.Bölüm son bölüm izle

Vicdan 8.Bölüm fragmanı izle 22 Ocak 2014 Çarşamba Vicdan 8.Bölüm son bölüm izle Vicdan Dizisi 7. Bölüm özeti:

 

Keriman ile Yunus, eski defterleri açıyor! Keriman ile Yunus, yıllar sonra eski defterleri, eski hesapları ve birikmiş soruları masaya yatırıyor.

 

Müge ' nin güvenini tekrar kazanmak isteyen Emre, Müge ' ye evlenme teklif eder.Emre ' nin ağzından her şeyi olduğu gibi dinleyen Müge, Ati ' ye güvenerek nasıl büyük bir hata yaptığının farkına varır. Keriman tüm bu olanları Yunus ' a anlatmak üzereyken yeğeninin evlenme teklifi aldığını öğrenince kendisini çok çaresiz hisseder.

 

Uyuşturucu şebekesiyle mücadele eden Yunus, ortaklarıyla karşı karşıya gelir. Keriman ile Yunus yeğenleri hakkında konuşacakken konu dönüp dolaşıp kendilerine gelir ve yıllar sonra eski defterler, eski hesaplar, birikmiş sorular masaya yatırılır.Vicdan 8.Bölüm Fragmanı 22 Ocak çarşamba akşamı sizlerle.. Sevilen dizi Vicdan 8.Bölümü ile 22 Ocak 2014 Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Vicdan 8.Bölüm fragmanını içeriğin devamında izleyebilirsiniz.Vicdan dizisinde çalan Aşk Uyur mu uyanır mı (Cem Yıldız)Vicdan 8.Bölüm Fragmanı özeti yorum ve tüyoları 22 OcaktaVicdan 8.Bölüm Fragmanı Vicdan 8.Bölüm Fragmanı Özeti hakkında yorumlarınızı aşağı yazınız..

Anahtar Kelimeler

Kesintisiz Fox TV izle Canlı TV yayın akışı...
Fox TV ekranlarında 30 Temmuz 2014 çarşamba günü neler olduğunu medya365 olarak sizlere derledik. Bugün...

Haberi Oku