Türkiye:
Hüseyin Çelik'in beğenmediği sunucu kovuldu mu Veliaht yarışması Atv programları haberi
Atv'de yeni yayına başlayan ses yarışması Veliaht'ta süpriz bir olay yaşandı. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti sözcüsü Hüseyin Çelik'in beğenmediği iddia edilen yarışmanın sunucusunu işinden kovuldu.

Hüseyin Çelik sunuculardan yakındı ve ''Dün bir kanaldaki, yarışma programında sunucu öyle bir kıyafet gitmiş ki olmaz bu yani. Kimseye karıştığımız yok ama çok aşırı. Dünyada da kabul edilemez'' dedi. 

Cumartesi günü yayınlanan programlar arasında sunucusu kadın olan tek bir yarışma programı vardı: Veliaht. ATV'de yeni yayınlanmaya başlayan yarışmanın sunuculuğunu ise Gözde Kansu yapıyor.  Hüseyin Çelik'in 'kabul edilemez' dediği kıyafetin Gözde Kansu'ya ait olduğu ise şuan için sadece bir iddiadan ibaret.

Veliaht yarışmasının sunucusu Gözde Kansu ise AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik'in sözlerine herhangi bir yorumda bulunmayacağını söyledi. Daha sonra Gözde Kansu'nun bu haftaki çekimlerde yer almayacağı konuşulmaya başlandı. Yarışmanın yapımcısı Caner Erdem ise şu anda netlik kazanan bir durum olmadığını belirterek şunları söyledi: 

''Gözde Hanım'ın önümüzdeki hafta başka bir çekiminin çakışma durumu var. Öyle bir durumda yeni bir sunucu olabilir.'' dedi

ANDY-AR Cumhurbaşkanlık seçim anket sonuçları...
ANDY-AR Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi ilk anketi sonuçlar açıklandı Sonuçlara göre En Son köşk...

Haberi Oku