Türkiye:
Kemal Kılıçdaroğlu'nu canlı dinle Kocaeli-Sakarya mitingi 14 Mart mitingi izleyin CHP 14 Mart mitingi Kocaeli-Sakarya mitingi canlı izleyin WEB TV izleyin

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu bugün Kocaeli ve Sakarya'da. CHP 30 mart seçimi kapsamında Kocaeli ve Sakarya'da olacak. CHP 14 Mart mitingi canlı izle. CHP 14 Mart Kocaeli-Sakarya mitingini canlı izle. CHP Kocaeli mitingi canlı izle. 14 Mart CHP Sakarya mitingi izle.

Konuşmayı izlemek için tıklayınız...

CHP TAM MİTİNG PROGRAMI

Bazı günler üç miting yapacak Genel Başkan Kılıçdaroğlu, olağanüstü koşullarla karşılaşılmazsa 2 Mart'ta Eskişehir, 3 Mart'ta Edirne ve Kırklareli, 4 Mart'ta Tekirdağ ve İstanbul, 5 Mart'ta Rize ve Artvin, 6 Mart'ta Giresun ve Trabzon, 7 Mart'ta Ordu ve Samsun, 8 Mart'ta Adana ve 9 Mart'ta Mersin'de yapacağı 16 mitingle ilk haftayı tamamlayacak.

Kılıçdaroğlu, 10 Mart'ta Niğde ve Kayseri, 11 Mart'ta Çorum, Amasya ve Sinop, 12 Mart'ta Bolu, Düzce ve Karabük, 13 Mart'ta Bartın ve Zonguldak, 14 Mart'ta Kocaeli ve Sakarya, 15 Mart Cumartesi günü İstanbul ve 16 Mart Pazar günü yapacağı Ankara mitingiyle ikinci haftada da 15 miting yapacak.

Mitinglere, 17 Mart Pazartesi günü Elazığ ve Tunceli ile devam edecek Kılıçdaroğlu, 18 Mart'ta Muğla, 19 Mart'ta Aydın, 20 Mart'ta Tokat ve Sivas, 21 Mart'ta Gaziantep, 22 Mart'ta İzmir ve 23 Mart'ta Antalya'da yerel seçim kampanyasını sürdürecek.
Seçime altı gün kala, 24 Mart'ta Isparta ile Burdur'da vatandaşlarla bir araya gelecek Kılıçdaroğlu, 25 Mart'ta Denizli ve Uşak, 26 Mart'ta Manisa, 27 Mart'ta Hatay ve Adana, 28 Mart'ta Ankara ve 29 Mart Cumartesi günü de İstanbul'da bir kez daha miting ve şehir turu yapacak. İstanbul mitinginin ardından Ankara'ya dönecek Kılıçdaroğlu, 30 günde 49 miting yapmış olacak.
Anahtar Kelimeler

Açık havada sigara yasağı ne zaman başlıyor?...
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Açık havada sigara yasağının 1 Ekim'de başlayacağını ve sigara...

Haberi Oku