Türkiye:
Selami Aynur şehit oldu MHP Giresun Ülkü ocağı başkanı Suriye'li askerler tarafından öldürüldü video

Suriye'de bulunan Selamı Aynur şehit oldu. Giresun Ülkü ocağı başkanlığı da yapan Selamı Aynur Suriye'li askerler tarafından vurularak öldürüldü. Giresun Ülkü Ocakları eski başkanı Selami Aynur, Türkmen kardeşlerimize destek amaçlı gittiği Suriye'de bugün akşam saatlerinde Esed güçleri ile girdiği çatışmada şehit oldu.


Mekanın Cennet Olsun. Türkiye'de en son Ülkü Ocakları Eğitim Kültür Vakfı Giresun temsilciliğinde görev değişimi yapıldı.
İki yıldır İl Başkanlığı yapan Selami Aynur görevini Mehmet Fatih Kılıç’a devretti.
Ülkü Ocakları Giresun İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen  devir-teslim töreninde Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Olcay Kılavuz, Giresun Ülkü Ocakları İl Başkanlığı’na Mehmet Fatih KILIÇ’ın atandığını ilan etti.
Kılavuz yaptığı konuşmada, bugüne kadarki hizmetlerinden dolayı Selami Aynur’a teşekkür etti.  Görevi devralan Mehmet Fatih Kılıç’ın görevini Türklük gurur ve şuuruyla, İslam ahlak ve faziletiyle yerine getireceğinden şüphesinin olmadığını belirterek başarılar diledi.
Ülkü Ocakları yeni İl Başkanı Mehmet Fatih KILIÇ devraldığı bayrağı daha yukarılara çıkaracaklarını ifade ederek mazisi ilim, irfan ve şahadet dolu bu kutlu davada bütünlenilmesi gerektiğinin önemine dikkat çekti.
Anahtar Kelimeler

Hırsızlık yapan Suriyeli linç edilmek istendi
Gaziantep'te Suriyeli 3 kişi bir iş yerinden para çalarken suç üstü yakalandı. İşyeri sahibini kolundan...

Haberi Oku