Yaşam:
13 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumları
Günlük Burç Yorumları 13 Temmuz 2013! 13 Temmuz 2013 Perşembe günü burç yorumunuzu sitemizden okuyabilirsiniz.Koç: Bugün, eğlenceli konu ve olaylara odaklanacaksınız. Düşündüklerinizi ev ve aile hayatınıza rahatlıkla kanalize edebilirsiniz. Değişikliklere açık bir gün olacak.

Boğa: Eviniz ve ailenize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Yakın çevre iletişiminiz ön planda olacak. Düşündüklerinizi gerçekleştirmeniz için değişik planlar gündeme gelebilir.

İkizler: Yakın çevrenize, akrabalarınıza veya iletişime dayalı işleriniz ön plana çıkabilir. Parasal konularda birden fazla işle uğraşmanızın sonuçlarını alabilirsiniz. Şanslı bir gün olacak.

Yengeç: Parasal konular, harcamalar ve para alışverişleriniz ön planda olacak. İş alanlarınızda meydana gelen olaylar sizi sevindirebilir. Hemen büyük hayaller kurmayın.

Aslan: Oldukça heyecanlı ve keyifli bir gün geçireceksiniz. Uzaktaki akrabalarınızdan alacağınız haberler keyfinizi artırabilir. Kafanızı toplamanız kolay olmayabilir.

Başak: Canınız hiçbir şey yapmak istemeyebilir. Yaşayacağınız bazı olaylar size geçmişi hatırlatabilir. Sosyal çevrenizden destek alacaksınız. Sezgileriniz size yol gösterebilir.

Terazi: Gününüzü arkadaşlarınızla veya sosyal çevre ortamlarınızda geçirebilirsiniz. Özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde şansınız yüksek. Değişimlere ayak uydurmalısınız.

Akrep: Çalışıyorsanız son derece şanslı etkiler altında olacaksınız. Önemli iş toplantıları ve görüşmelerinde duygularınızı esnek ve rahat bir biçimde ifade edebilirsiniz.

Yay: Bugün seyahatte veya eğitime dayalı işlerinizde kendinizi çok mutlu ve şanslı hissedeceksiniz. Sevdiğiniz kişiyle paylaşımlarınızı artırmak size iyi gelebilir.

Oğlak: Bugün ortaklaşa para konuları ve harcamalarınız ön planda olabilir. Kendinize harcayacağınız para keyfinizi artırabilir. Aile hayatınız açısından farklı bir gün olacak.

Kova: Bugün, özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz devrede olacak. Sevdiklerinizle iletişiminizi yüksek tutacaksınız. Parasal konularda iyi iş bağlantıları gündeme gelebilir.

Balık: İş ve hizmet alanlarınız aktif olacak. Eğlenceye ve aşk hayatınıza dayalı harcamalarınız artabilir. Bugün, sizi heyecanlandıracak konu ve olaylar ilginizi çekecek.

TSK'nın tören atları Gemlik'te yetiştiriliyor
Gemlik'te Askeri Veteriner Okulu ve Eğitim Merkezi'nde yetiştirilen binek ve tören atları, eğitimleri tamamlanınca...

Haberi Oku