Yaşam:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
13 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumları
Günlük Burç Yorumları 13 Temmuz 2013! 13 Temmuz 2013 Perşembe günü burç yorumunuzu sitemizden okuyabilirsiniz.Koç: Bugün, eğlenceli konu ve olaylara odaklanacaksınız. Düşündüklerinizi ev ve aile hayatınıza rahatlıkla kanalize edebilirsiniz. Değişikliklere açık bir gün olacak.

Boğa: Eviniz ve ailenize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Yakın çevre iletişiminiz ön planda olacak. Düşündüklerinizi gerçekleştirmeniz için değişik planlar gündeme gelebilir.

İkizler: Yakın çevrenize, akrabalarınıza veya iletişime dayalı işleriniz ön plana çıkabilir. Parasal konularda birden fazla işle uğraşmanızın sonuçlarını alabilirsiniz. Şanslı bir gün olacak.

Yengeç: Parasal konular, harcamalar ve para alışverişleriniz ön planda olacak. İş alanlarınızda meydana gelen olaylar sizi sevindirebilir. Hemen büyük hayaller kurmayın.

Aslan: Oldukça heyecanlı ve keyifli bir gün geçireceksiniz. Uzaktaki akrabalarınızdan alacağınız haberler keyfinizi artırabilir. Kafanızı toplamanız kolay olmayabilir.

Başak: Canınız hiçbir şey yapmak istemeyebilir. Yaşayacağınız bazı olaylar size geçmişi hatırlatabilir. Sosyal çevrenizden destek alacaksınız. Sezgileriniz size yol gösterebilir.

Terazi: Gününüzü arkadaşlarınızla veya sosyal çevre ortamlarınızda geçirebilirsiniz. Özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde şansınız yüksek. Değişimlere ayak uydurmalısınız.

Akrep: Çalışıyorsanız son derece şanslı etkiler altında olacaksınız. Önemli iş toplantıları ve görüşmelerinde duygularınızı esnek ve rahat bir biçimde ifade edebilirsiniz.

Yay: Bugün seyahatte veya eğitime dayalı işlerinizde kendinizi çok mutlu ve şanslı hissedeceksiniz. Sevdiğiniz kişiyle paylaşımlarınızı artırmak size iyi gelebilir.

Oğlak: Bugün ortaklaşa para konuları ve harcamalarınız ön planda olabilir. Kendinize harcayacağınız para keyfinizi artırabilir. Aile hayatınız açısından farklı bir gün olacak.

Kova: Bugün, özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz devrede olacak. Sevdiklerinizle iletişiminizi yüksek tutacaksınız. Parasal konularda iyi iş bağlantıları gündeme gelebilir.

Balık: İş ve hizmet alanlarınız aktif olacak. Eğlenceye ve aşk hayatınıza dayalı harcamalarınız artabilir. Bugün, sizi heyecanlandıracak konu ve olaylar ilginizi çekecek.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Şanlıurfa'da trafik kazası: 3 ölü 8 yaralı
Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde olan trafik kazasında 3 kişi can verdi, 8 kişi yaralandı.

Haberi Oku