Yaşam:
Burç yorumları 22 mart cuma günlük burç yorumu 22.03.2013 astroloji haberi

22 mart cuma günü burç yorumları sitemizde. 22.03.2013 cuma günü burç yorumunuzu sitemizden okuyabilirsiniz.Günlük burç yorumlarını takip ettiğiniz medya365'ten cuma günü burç yorumları haberimizde..

22 mart cuma burç yorumlarınız 22.03.2013 cuma burç yorumu

KOÇ - Eğlenceli olabilecek bir gün. ve yeni insanlar ve yeni yerler keşfetmeye müsait olaylar ortaya çıkacak. Bu donem de karşınıza çıkacak bazı fırsatlar hayatınızda ki sorunları biraz olsun unutmanızı ve güzel zamanlar geçirmenizi sağlayabilir.

BOĞA - Zamanında yapmadığınız bazı işler sizi zorlayabilir. Bu konuda iş arkadaşlarınızdan beklediğiniz desteği görememek sizi zor durumda bırakabilir. Hazırlıklı olmalısınız. Yakın arkadaşlarınızdan biriyle sürpriz bir görüşmeniz olabilir.

İKİZLER - Geçmişinizden bir insanın sizinle yaptığı konuşmalara duygusal acıdan kafanızı karıştırmış olabilir. Yaşadığınız olayları analiz etmeli ve kendinize adaletli yaklaşarak mutlu ve huzurlu olabilecek seçimler yapmalısınız. Maddi acıdan sürpriz harcamalar olabilir.

YENGEÇ - Yoğun bir iş temposunda yıprandığınızı düşünebilirsiniz. çevrenizdeki insanlarla yaşayacağınız problemlerde bu sebepten. daha mantıklı davranmaya çalışın ve kendinize koyduğunuz hedeflerinizi unutmayın. partnerinizle vakit geçirmek size kendinizi daha iyi hissettirecek.

ASLAN - Sakin keyifli günler geçiriyorsunuz ancak iş hayatınızda kafanıza takılan bir konu bulunmakta. Bugün alacağınız bir haberle bu sorundan da kurtulup kendini iyi hissedeceğiniz bir gün geçireceksiniz. maddi acıdan ise harcamalarınız konusunda dikkatli olmanız gereken bir gün.

BAŞAK - Sizi ilgilendirmeyen konularla pek fazla uğraşmamalısınız zira objektif olamıyorsunuz. Kendinizi çok iyi hissedecek ve sakin bir gün geçireceksiniz. İş hayatınızda bazı problemler olabilir dikkatli olmanız gereken bir süreçtesiniz.

TERAZİ - Mantığınızla hareket ettiğiniz bu dönemde hayatınızda bazı değişiklikler yapabilir ve radikal kararlar verebilirsiniz. Olumlu enerjiniz ve etrafınızdaki insanlarla olan pozitif iletişim önemli adımlar atmanızı sağlayacak. Maddi açıdan yapmanız gerekenleri yapmalısınız.

AKREP - Özel hayatınızla ilgili özleminiz ve duygularınız artmış olabilir. Bu süreçte karşınızdaki insanla samimi konuşmalar yapmalı ve aranızdaki iletişimi güçlendirmelisiniz maddi acıdan ise sürpriz bir gelişme sizi mutlu edebilir. Aileden alacağınız destek sizi rahatlatacak

YAY - Bugün kendinizi oldukça enerjik güçlü bir gündesiniz. Planlarınızı eyleme geçirreek sorunların üstesinden geleceksiniz.. duygusal acından ise biraz isteksiz olabilir ve kendinizi alışverişe yada ev ile ilgili konulara odaklayabilirsiniz

OĞLAK - Aşk hayatınızdaki karmaşa hayatınızda ki her alana yansıyor olabilir ve öncelikli olarak iş hayatınıza odaklanmakta zorlanıyor olabilirsiniz. İç dünyanızda kendinize söz geçiremiyor olabilirsiniz ama konsantrasyonunuzu tekrar kazanmalısınız. Sağlık acısından ise biraz tedbirli olmalısınız.

KOVA - Yeme içme alışkanlığınızda ki değişiklik bir takım sorunlara neden olabilir ve kendinizi halsiz ve isteksiz hissedebilirsiniz. Daha sağlıklı ve doğal ürünler tüketmelisiniz. Duygusal hayatınıza bir insanın girme cabası sizi heycanlandırabilir ama bu kişinin biraz aksi bir karekter olma ihtimali var.

BALIK - Duygusal acıdan kendinize olan güveniniz bu donem ilişkilerinizi oldukça olumlu etkiliyor. Sadece kişisel sorunlarınız bazen çevrenle ilişkilerinizi özellikle de aile çevresiyle ilişkilerinizi olumsuz etkiliyor buna dikkat etmelisiniz.

Anahtar Kelimeler

Tiyatro oyuncusu Ümit İmer vefat etti
Tiyatro oyuncusu Ümit İmer, 67 yaşında İstanbul'da vefat etti.

Haberi Oku