Aslan: AKP'nin hırsız zihniyeti seçim sloganımızı bile çaldı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bafra İlçe teşkilatı ve MHP Bafra Belediye başkan adayı Özgür Topkaya TOKİ, Altınkaya ve Kızılırmak Semti mitingini yoğun bir katılımla yaptı.

Miting'de konuşma yapan MHP Bafra Belediyesi Henüz Önceki Belediye Başkanı Hasan Aslan, "Bu güzel akşamda böyle coşkulu bir kalabalık, Allah'ın izni ile 30 Mart akşamı saat 8-9 gibi Milliyetçi Hareket Partisinin üç hilali, 1994'deki ruh ile beraber göklere çekilecektir. Bizim 10 yıl belediye başkanlığı yaptığımız dönemde Bafra'da insanların yüzü gülüyordu. İnsanların birbirine saygısı sevgisi vardı. Zira herkese denk davranıyorduk. MHP, CHP, DP, AKP, BBP diye hiçbir ayrım olmadı, bundan sonra da olmayacak. Bafra belediyesinde iki tane arıtma tesisi yapıldı suyu halen içemiyorsunuz. Bizim zamanımızda yepyeni akan suyumuzu şimdi içemiyorsunuz. Zira arıtmayı çalıştıramıyorlar. 30-40 tane işçi orada yatıyor. Bugün ki kullandığınız suyu, bugün ki para ile 120 kuruşa bıraktım, şuan da 5 lira civarında, bunlar ne yapıyorlar sizden alıyorlar hizmet bile yapmıyorlar. Bu AKP hükümeti gelene kadar hiç bir belediye başkanı özel bankadan para çekmemiştir. Dış kredi almıştır ucuz parayla İller Bankası'ndan vadeli kredi almışlardır.
Ama özel bankalardan kredi almamıştır. 10 senelik belediye başkanlığı yaptık neyimiz var. Halen 1 evim var arabam yok. Samsun'da kirada oturuyorum. Birileri 5 senelik belediye başkanlığı yaptı neleri var siz görüyorsunuz. Bize beceriksiz diyebilirler. Ama biz hırsızlık yapmadık, yaptırmadık, yapmayacağız. Bizim arkadaşlarımız belediye teşkilatına geldiği vakit şunu düşünürler, onu da AKP çaldı. 1994'de bizim seçim sloganımız, 'Biz gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için çalışıyoruz.' demiştik şimdi Başbakanları kullanıyor. Bir tane vekil varmış, yeni mi henüz önceki midir sağda solda bizim hakkımızda konuşuyormuş. Belediye başkan adayımız Özgür Topkaya ama o bizden konuşuyormuş, belediye başkan adayı parlamento azasi olur mu diyormuş, henüz çıkardıkları yasadan haberleri yok. Bu sözlere inanmayın ben Ülkücüyüm, teşkilatımın verdiği her göreve hazırım. Bazıları da başka partilere gider bende ülkücüyüm derler ama Ülkücülerin yeri Ülkücü harekettir.'' dedi.

Hasan Aslan'dan sonra konuşma yapan MHP Bafra Belediye başkan adayı İnşaat Mühendisi Özgür Topkaya ise ''30 Mart mahalli seçimlerde Bafralı hemşehrilerimiz karar verecek ya hizmetlerden, memnum diyecek veya gidecek sandığa, bu kötü gidişe dur diyecek. Belediyemizin bütçesini düzgün harcanmadığını görüyoruz. Vatandaşın lehine kullanılmadığını görüyoruz. Bu işin başında kişinin projeden anlaması gerekiyor. Bizim işimiz proje hazırlamak vatandaşımıza sunmaktır. ''diyerek sözlerini bitirdi. Haberin yayınlandığı tarih/zaman: 2014-3-22 23:26:42
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder IP Adresiniz kayıt altına alınacaktır.
Yazılanlardan yasal olarak sorumlu tutulursunuz.
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

En Hızlı Manisa Haber Sitesi
Ülkemizin çok hızlı ve oldukça kapsamlı bir şekilde gelişme gösteren illerinden biri olan Manisa haber...

Haberi Oku