BUSEDER, Selam filmi oyuncularını Bursalılarla buluşturdu
Bursa Umut Sevgi ve Eğitim Gönüllüleri Derneği (BUSEDER) Selam filmi oyuncularını Bursalı gönüllüleri ile buluşturdu.

BUSEDER tarafından Elegans Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen etkinlik kapsamında izleyici ile buluşan Selam filmi oyuncuları gösterilen ilgiden memnun kaldı.

Yaklaşık 800 kişinin katıldığı söyleşiye film oyuncularından Hasan Nihat Sütçü, Yunus Emre Yıldırımer ve Emre Karakoç katıldı. Programa BUSEDER gönüllüleri büyük ilgi gösterirken, oyuncular kendilerine yöneltilen soruları cevapladı.


En fazla; “film çekiminde yaşadıklarınız ve neler hissettiniz?” şeklinde ki sorulara muhatap olan oyuncular, yoğun ilgiden dolayı cevap vermekte zorlandı.

Renkli görüntülerin yaşandığı iki saatlik söyleşi sonunda BUSEDER Başkanı Berna Küçükdağ, “Dikenlerle kaplı sahraları, çölleri gül bahçesine çevirmek için yola çıkan, arkada bıraktığı gözü yaşlı anaları, eşleri, evlatları insanlığa hizmet etmek için feda eden bu gönül erlerini hayırla yad ediyoruz.” dedi. “Vefat edenleri rahmetle anıyoruz,” diyen Berna Küçükdağ, vazifelerini yerine getirenlere ise destek olmaya devam edeceklerini söyledi. Gönül erlerinin kahramanlıklarını sinema perdesiyle buluşturan herkese teşekkür eden Berna Küçükdağ, günün anısına oyunculara plaket takdim etti.

Film oyuncuları ise böyle bir sinema projesinde yer aldıkları için çok mutlu olduklarını belirterek, kendilerini gösterilen ilgiden dolayı emeği geçenlere teşekkür etti.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×